Dutch Design Weken tm zondag 14 mei
Wij organiseren tot en met zondag 14 mei de “Dutch Design Weken”. Bezoek onze winkel en maak kennis met de nieuwste modellen van bekende Nederlandse designmerken zoals Leolux, Artifort, Pode, Havee meubelen, Label van den Berg en Montis. Uiteraard zijn deze modellen uitgevoerd in de mooiste leerkwaliteiten (tevens leverbaar in stof).
Onze interieuradviseurs vertellen u graag over de mogelijkheden en werken met veel plezier een persoonlijk interieuradvies voor u uit. Om een goed advies te kunnen geven vragen wij u om bijvoorbeeld een plattegrond, maten en foto’s van uw interieur mee te nemen.
Onze meubelen zijn ruim en stijlvol gepresenteerd. Laat u inspireren door onze nieuwe meubelcollectie en profiteer direct van feestelijke aanbiedingen in het kader van ons 50-jarig jubileum.
Wij zijn ook op Koningsdag open vanaf 10 uur.
Graag tot ziens bij Mondileder! U vindt ons aan de Amersfoortsestraat 76 in Soesterberg. Wij zorgen voor een kopje koffie met iets lekkers.
Bekijk de advertentie: Dutch Design Week bij Mondileder! Wij maken er een feestje van.